اين روزها...

سلام.
صفر
شايد برای کسانی که من رو ميشناسن باورش کمی سخت باشه، اما من يک ويژگی خيلی آزار دهنده دارم (البته برای خودم). اگر احساس کنم باعث ناراحتی کسی شدم،‌ حتی يک لحظه هم نمی تونم آرام باشم. حالا چند ساعته که احساس می کنم کسی رو ناراحت کردم.
امروز دوست ارجمندی لطف کردند و برای من ميل زدند و يک بيت شعر که به نظرم سرشار از خشم و طعنه بود برایم نوشتند. باز هم سپاس که هر چه از دوست رسد نيکوست. دوست ارجمندم من به شما گفتم حرفی را که درباره دانشجويان دانشگاه ... گفتم از کسی شنيده بودم و هرگز قصد اهانت نداشتم. اما من احساس کردم که شايد شما بيشتر از آن بيت که ذکر کردم ناراحت شده باشيد، که می فرمايد:
غلام همت آنم که زير چرخ کبود
زهرچه رنگ تعلق پذيرد آزاد است.
اميدوارم از من نرنجيده باشيد، اما من هنوز هم معتقدم که انسان بايد « زهرچه رنگ تعلق پذيرد» آزاد باشد حتی تعلق خاطر. اما اگر بيشتر از اين که من حدس می زنم ناراحت نمی شويد،‌ يک بيت ديگر از حضرت حافظ می آورم که به قول خودتان که از شاعر نقل کرديد:
شعر حافظ همه بيت الغزل معرفت است.
و آن اين است:
گفت آن يار کز او گشت سر دار بلند
جرمش اين بود که اسرار هويدا ميکرد.
اميدوارم اين بيت شما را به ياد « حلاج » نيندازد.
يک
محوطه مقابل دانشکده ما بدون اغراق يکی از باحال ترين جاهای دانشگاه بود. اما مدتيه که اونجا رو خراب کردند و دارن کارهايی می کنند که نميشه ازش سر درآورد. امروز يکی از دوستان عزيز ما ــ آرش ــ حرف زيبايی زد. اون می گفت مگه قراره ما چند سال توی اين دانشگاه باشيم که يک سالش جلوی دانشکده اينجوری باشه. حرف آرش خيلی من رو فکری کرد. واقعا مگه قراره ما چند سال در سالهای جوانی بمونيم که تا اين حد خودمون رو بی دليل باهاش درگير می کنيم و اون طور که بايد و شايد ازش استفاده نمی کنيم. مقصودم بيش از هر کس خودم هستم. چرا نمی خواهيم از اين همه موهبت پروردگار با آرامش استفاده کنيم و هر آن چه را که باعث ميشه آرامشمون بهم بريزه به گردن زمين و زمان ميندازيم، اما نقش خودمون رو در اين ميان ناديده می گيريم. بايد تلاش کنيم اول نعمات پروردگار رو بشناسيم و بعد به نحو شايسته ازشون استفاده کنيم.
توضيح: همه اين آرش هايی که اسمشون رو بردم با هم فرق دارند!!!!!!!!!!!
دو
خيلی دوست دارم در مورد « انفعال سياسی » که يکی از دوستان ازش گفته بودند، صحبت کنم. حتما بزودی اين کار رو خواهم کرد. حتی راستش رو بخواهيد در موردش يه چيز هايی هم نوشتم که ممکنه در اينجا ازشون استفاده کنم.
سه
با افتخار به اطلاعتون میرسونم که من در لینک یکی از دوست داشتنی ترین وبلاگها قرارگرفتم. این موفقیت بزرگ رو به خودم تبریک میگم.
چهار
اينتر و يووه امشب بازی کردند. تلاششون بی نتيجه است. چون مطمئنم امسال، هم قهرمان کالچيو و هم قهرمان باشگاههای اروپا آ.ث.ميلانه. اما يادم نرفته که رونالدو چقدر بی معرفته. من هم با اينکه هيچ ربطی به اينتر ندارم نمی بخشمش. بنظرم حتی وقتی فيگو به رئال رفت، کارش اينقدر بد نبود.
پنج
با خودم قرار گذاشتم وقتی يک هفته از وبلاگ نويس شدن من گذشت، ديگه جدی کار کنم. سر قولم هستم. در ضمن اون موقع ديگه کمتر هم خواهم نوشت و البته هدفمند تر.
شش
در پناه خدا، برکام باشيد.

/ 8 نظر / 11 بازدید
عرفان

به نظر می آد حرفه ای هستی.. و خوشحالتر که به جز آث میلان که بیخیالش .. هر دو از خواننده ای وبلاگ آقا سیامک هستیم .. منتظر نوشته های بعدیت هستم . عزت زیاد

elnaz

saraye azizam salam digar koh manaye sabegh ra baram nadare . va ama neveshteat .dar javabash bayad begoyam eshegh na sar sarist ke az sar be dar shavad. dardist dard eshgh ke andar alaje an har chand bishtar say koni bishtar shavad

farid

سلام.ببخشيد من جند روز نبودم.يه مشكلي داشتم حل شد.سعي ميكنم بيام.يعني ميام.باي

مرتضی

این روزها چه زود دلش تنگ می شود... از پیامت ممنونم و از تهیدستی خود شرمسار ...راستی تو که عرفان و سیامک را داری دیگه چه غم داری؟

elnaz

manzoram baz gashte sedast eshtebah fekr nakon

سيامک

گر خاطر شريفت رنجيده شد ز حافظ/ بازا که توبه کرديم از گفته و شنيده...

سيامک

بازهم بابت لطفی که نسبت به وبلاگ من داری، ممنونم... بس شکر بازگويم در بندگی خواجه... شاد باش و شاد زی

سیامک

سلام سارا! خوشحالم که هنوز می نویسی. امروز اتفاقی به آمارهای بازدید کننده های "عزیزکم، سلام" سر زدم به لینکی که در این مطلب گذاشه بودی رسیدم! چه اوقات خوشی بود! خوشحال می شم به من سر بزنی.. من هم می نویسم! منتها متفاوت ازون روزگار شاد باش و شاد زي!