این روزها درگیر آدم هایی هم هستم که منطقمون خیلی با هم فرق داره. آدم هایی که به نظر من خودخواه و تمامیت خواه هستند. و اشکال اینه که تا الان من به منطق و روش اونا احترام گذاشتم و مراعات کردم. اما اونا الان حاضر نیستن به روش من احترام بذارن.

چارچوب منطقی شون برام خیلی عجیبه. اصلا نمی تونم درک کنم چطور میشه آدمه انتظار داشته باشه من تو کارشون دخالت نکنم اما توقع دارند حتی مثلا شکل روبوسی کردنم با پدرشون هم مطابق میل اونا باشه.

اصلا نمی تونم بفهمم چطور می تونن متوقع باشند که من کوچکترین ناراحتی ای از تمامیت خواهی شون نداشته باشم.

چطور آدمه می تونه بارها و بارها بگه شوهر تو مال ماست، اما وقتی میگی باشه مال خودتون، بهشون بربخوره  و توقع داشته باشن تو هم مال اونا باشی. تو هم رفتارت اونجور باشه که اونا می خوان. الله اکبر!

چطور آدمه می تونه هر بارها و بارها بشینه روبروی من و سر من! منت بذاره که برای مادرش کاری کرده، اما اگر بالاخره به ستوه بیام و بگم نمی خوام بشینم حرف های شما رو بشنوم، ناراحت بشه که چرا بی احترامی می کنی.

من اصلا نمی تونم درک کنم آدمه برای خودش کار کرده و پول درآورده و خرج کرده، بعد منت بذاره سر من! که چرا نیومدم به شما نگفتم ازتون پول می خوام.

چطور آدمه می تونه چند ده میلیون تومن پول تو حساب بانکی اش داشته باشه، اما بعد گردنشو کج کنه که ما وضعیتمون بحرانیه!!

و همه این کارها رو بکنه و بعد ژست مظلومیت هم بگیره!

به خدا من کاری به شماها ندارم. ولی خواهش می کنم شماها هم کاری به من نداشته باشید.

/ 2 نظر / 40 بازدید
sajjad

فقط میتونم بگم: نمیدونم. تک کلمات این پست رو خوندم ظاهرا شما از دست مادر شوهرتون ناراحتی. شایدم از تمام خانواده شوهر. ولی امیدوارم مشکلتون حل بشه. من هم وبلاگی در مورد روانشناسی دارم. شاید کمکتون کنه. منتظر حظور گرمتون هستم دوست عزیز. اگه با تبادل لینک موافقید خبرم کنید. یاعلی

tablokar.ir

با سلام خدمت مدیر محترم این وب زیبا من عادت ندارم از از مطلبی تشکر کنم یا زیر پستی کامنتی بنویسم . اما دیدم اگر از شما و وب خوبتون و مطالب فوق العادتون تشکر نکنم این عین بی انصافیه . بخاطر تمامی زحماتی که می کشید سپاسگذارم . امیدوارم موفق باشین. فرزانه رسولی نیا از سایت http://tablokar.ir